x Pop-in Başlık Pop-in Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Değişim
 • Ürün değişimi yapabilir miyim?

  Tabiki, Satın aldığınız ürünü dilediğiniz farklı bir ürünle tamamen ücretsiz değiştirebilirsiniz.

 • Bendeki ürünleri size nasıl göndereceğim?

  Satın aldığınız ürün veya ürünleri, size en yakın Aras Kargo şubesine iletip " Asil Kargo Dağıtım ve Lojistik - Muratpaşa Mh. Tuna Cd. No:18 Bayrampaşa / İstanbul " adresine, kargonuzun üzerine MODACADO yazarak karşı ödemeli olarak gönderin.

 • Değiştireceğim ürün aldığım üründen pahalı

  Değiştireceğiniz ürün satın almış olduğunuz üründen pahalı olabilir, kalan ödeme tutarı hesaplanarak müşteri temsilcimiz tarafından kalan tutarı nasıl ödeyeceğiniz hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Kalan ödemenizi Kredi Kartınız veya EFT / Havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Değiştireceğim ürün aldığım üründen ucuz

  Değiştireceğiniz ürün satın almış olduğunuz üründen düşük fiyatlı ise değişim işlemi bittikten sonra kalan tutar Kredi Kartınıza veya iletmiş olduğunuz banka hesabına gönderilecektir.

 • Ürün değişim süreci nasıl işler?

  Aldığınız ürünü herhangi bir ürünle değiştirmek için öncelikle bize gönderin. Ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra size dönüş yapacağız.

  Beğendiğiniz yeni ürünü veya ürünleri Çağrı Merkezi numaramız'dan veya WhatsApp destek hattımızdan bize iletin. bundan sonraki tüm süreçte gereken işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

 • Ürün değişimi ücretlimidir?

  Değişimler tamamen Ücretsizdir.

  Satın aldığınız ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz bu işlemde doğacak tüm kargo ve masraflar tarafımızdan karşılanacaktır.

 • Değişim ne kadar sürede yapılır?

  Online mağazamız'dan aldığınız ürünü sebep göstermeksizin dilediğiniz ürün veya ürünlerle değişim süreniz siparişiniz size ulaştıktan sonraki 30 gündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.